menu

OTEVŘENÍ NOVÝCH MODERNIZOVANÝCH DÍLEN

V pondělí 15. 4. 2019 byly v naší škole otevřeny nově zrekonstruované odborné dílny. Slavnostního aktu se zúčastnila vedoucí odboru školství Jihočeského kraje Ing. Šímová, starosta města České Velenice Ing. Slíva, zástupci základních škol, partnerských firem a další hosté. Žáci školy předvedli práci na novém zařízení.

Odborné dílny byly zrekonstruovány a nově vybaveny díky evropskému Integrovanému regionálnímu operačnímu programu za přispění Jihočeského kraje. Tato investiční akce stála 7,8 mil. Kč.

Elektrotechnická dílna dostala moderní modulové přístrojové vybavení, nové pracovní stoly pro žáky i pro učitele OV, strojírenské zařízení, výukové úlohy a interaktivní zobrazovač.

Strojírenská dílna byla vybavena novými soustruhy s digitálním odměřováním, frézkami, bruskou a vrtačkou.  

Díky modernizaci obou odborných dílen získají žáci nové dovednosti, které uplatní nejen na odborném výcviku v reálných provozech spolupracujících firem, ale i v budoucím zaměstnání.

Touto investiční akcí se škola výrazně posunula ve výuce technických oborů a může nabídnout novým uchazečům o studium moderní prostředí a nové možnosti uplatnění na pracovním trhu.

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout